Ēdināšanas treileri

Sākot no 40 €/dienā

Standarta komplektācija

Piedāvājam nomai un tirdzniecībai modernus, ērtus, vizuāli pievilcīgus, elegantus un profesionālus ēdināšanas treilerus. Visi treileri ir ražoti Eiropas Savienībā un tiem ir veiktas visas nepieciešamās sertifikācijas. Piedāvājam treileriem dažādus vizuālos variantus un pasūtīšanu veicam pēc rūpīgas klienta konsultācijas un vēlmju uzklausīšanas. Treileri ir piemēroti ātro uzkodu un dzērienu tirdzniecībai, kā arī, kā uzņēmuma mobilais stends un citos veidos.

Ēdināšanas treilerus piedāvājam gan īstermiņa nomai, uz vienu nedēļas nogali, gan ilgtermiņa nomai, uz vairākiem mēnešiem vai gadu. Iespējama treilera apdruka un aplīmēšana pēc klientu vēlmēm.

Ēdināšanas treileris, nomas vajadzībām, jau ir aprīkots ar standarta aprīkojumu, kas sevī ietver, saldētavu, ledusskapi, dzērienu vitrīnu, salātu bāru, kā arī ir pilnībā izbūvētas darba virsmas ar skapīšiem. Treileris ir aprīkots ar gāzes un ūdens sistēmu- ūdens sūkni, ūdens sildītāju, izlietotā ūdens rezervuāru un izlietnēm. Ir izveidots speciāls izvads ūdensvada pievienošanai. Treilerim ir izbūvēta arī profesionāla tvaika nosūkšanas sistēma un LED apgaismojums. Treileri ir iespējams pievienot pie ģeneratora vai 3 fāzu elektrības pieslēguma.

Papildopciju izvēle

Friteri

Grila virsmas

Kontaktgrili

Rullīšu grili

Picu krāsnis

Girosa grili

Saldējuma iekārtas

Vafeļu pannas

Kafijas automāti

Sulu iekārtas

Rezervējiet jau šodien!

Rezervējiet ēdiena treileri jau šodien zvanot pa zemāk norādīto telefonu

+371 24 24 54 24

Vai uzrakstiet mums e-pastā!

info@quickrent.lv